KONST / Litografier / Färglitografi 14907086
nr 1490 7086
Harro Koskinen
(f. 1945), Finland
Åkerfält. Signerad och numrerad 184/360. Färglitografi, bildmått: 37x55 cm, yttermått inklusive ram: 51x69 cm
Harro Koskinen, finländsk bildkonstnär född 1945.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 september 2022
kl 19:18:41
19/9 19:01:06